Geri

Astrolojik Danışmanlık seansınızın en verimli şekilde geçebilmesi için size fikir verecek soruları, astroloji teknikleriyle çalışma yapılabilecek konuları ve aranabilecek cevapları bu sayfada anlattık.

Özet Bilgi

  • Astrolog Derya Şimşek Gençer’in danışmanlık ücreti 10.000 TL‘dir.
  • Tek soru ya da ilişki analizi gibi tek konu için danışmanlık gerçekleştirilmemekte, tüm tekniklerin kullanıldığı bütünsel bir yorum yapılmaktadır.
  • Danışmanlık görüşmeleri Skype/Zoom üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Müsait randevu için bekleme süresi dönemsel yoğunluklara bağlı olarak 4 ay kadar sürebilmektedir Gerçekleşen randevu iptalleri ve ertelemelerine göre bu tarih daha erkene alınabilmektedir.
  • Randevu bekleme listemize kayıt olmak için danışmanlık sayfasındaki formu kullanabilirsiniz. (Sadece internet sitemiz üzerinden yapılan başvuruları takip edebilmekteyiz)
  • Yakın ayların randevuları alınmış olduğu için ne yazık ki acil konulara randevu oluşturulamamaktadır.

Doğum Tarihi ve Saatinin Bilinmesi Gerekliliği

Kişi doğduğu andaki gezegenlerin konumları ve doğu ufkundan yükselmekte olan burç hayatımızdaki olayların konularını ve gerçekleşme zamanını önemli şekilde etkiler. Dünya üzerindeki konumumuza ve Güneş’in açısına göre kişinin doğum haritasında evler oluşur ve gezegenler ile yıldızların temsil ettikleri tema ve konuları belirlerler.

Kişinin sadece doğum tarihi biliniyorsa ancak gezegenlerin bulunduğu burçlar hesaplanabilir ve karakteri hakkında temel bir bilgi verebilir.

Kişinin doğum saati de net bir şekilde biliniyorsa bu sefer haritasındaki evlerin temaları daha net anlaşılacak ve daha doğru yorumlar yapılabilecektir.

Öngörüm teknikleri kullanılırken doğum saatinizdeki birkaç dakikalık oynama bazı olayları üç ay ya da üç yıl sonra yaşayacağınız anlamına gelebilir.

Eğer doğum saatinizde yarım saat ya da bir saat kadar bir sapma söz konusuysa yükselen burç değişmeyebilir ve yapılacak yorum büyük oranda doğru olacaktır. Eğer bir saatten daha fazla belirsizlik söz konusuysa rektifikasyon tekniğiyle hayatınızdaki önemli olayların gerçekleşme zamanlarına göre doğum dakikanızın netleştirilmesi gerekmektedir. Bu işlem karşılıklı soru cevap ile yapılmakta, en az 30 dakika en fazla 1 saat sürmektedir.

Kullanılan Teknikler

Doğum Haritası Yorumlama

Doğum haritanız yorumlanırken gezegenler, bulundukları burçlar, yaşam alanları yani evler ve gezegenlerin birbirleriyle olan açıları dikkate alınır. Haritanızın zamandan bağımsız olarak barındırdığı potansiyel anlatılmaktadır. Natal haritanızın yorumu yapılırken tarafsız bir bakış açısıyla aşağıdaki konulara yanıtlar aranır.

Karakteriniz ve kişiliğiniz

Öne çıkan baskın yönleriniz, çevrenizdeki insanlar tarafından nasıl algılanıyorsunuz, size güç katan ve ileriye taşıyan karakter özellikleriniz, sizi geri çeken ve zarara uğratan davranışlarınız, çok mu geri planda kalıyorsunuz yoksa gereğinden fazla mı öne atılıyorsunuz, fırsatların kapınıza gelmesini mi beklemelisiniz yoksa kendi seçimleriniz doğrultusunda hedefinize mi ilerlemelisiniz, ilişkiler, arkadaşlıklar, ortaklıklar seçerken ne tür kişiler sizinle uyumlu olacaktır? Yaşamda size anlam ve değer katacak konular nelerdir?

Eğitim, Kariyer ve Para

Hangi alanda eğitim almalısınız, nasıl bir kariyerde kendi yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz, doğru kariyer seçimini yaptınız mı, hayatınızda bir dönem kariyer değiştirmek zorunda kalacak mısınız?

Kendi işinizi mi kurmalısınız yoksa sorumlulukları belirli bir çalışan olarak mı kalmalısınız, işyerinizde başarılı olmak için uyumlu mu olmalısınız yoksa sözünüzü geçirip kendi otoritenizi mi kurmalısınız, işinize ve projelerinize kendinizden ne katarak fark yaratabilirsiniz, iş alanında hangi risklerden uzak durmalısınız?

Para konusunda şanslı mısınız, harcamalarınız konusunda bilinçli misiniz, tasarruf yapabilecek bir yapıda mısınız, nasıl tasarruf yapabilirsiniz, hangi alanlardan gelir yaratabilirsiniz, ailenizden ya da eşinizden maddi fayda görebilir misiniz, ailenizden gelecek mirası beklemeli misiniz, ortaklık yaparak bir işe girişmeli misiniz, zengin olabilir misiniz, zenginliğinizi koruyabilir misiniz?

Yaşamınızda ünlenebilir misiniz, ne yaparsanız ünü ve şöhreti yakalayabilirsiniz, ideallerinizi gerçekleştirebilir misiniz?

Aşk ve İlişkiler

Eş seçimi yaparken uyumlu bir birliktelik için nelere dikkat etmelisiniz, eşinizin size nasıl davranmasına ihtiyaç duyuyorsunuz, ilişki problemleriniz var mı, varsa nasıl çözebilirsiniz, hayatınıza kimse girmiyorsa sebebi ne olabilir ve bunu nasıl aşabilirsiniz, nasıl biriyle evleneceksiniz, nasıl bir evliliğiniz olacak, evliyseniz boşanma gözüküyor mu, gözüküyorsa hata nerede ve boşanmamak için ne yapabilirsiniz?

Yaşamdaki Sınavlarınız

Aile, iş ortamı veya sosyal çevrenizde ne gibi mücadelelerle karşılaşabilirsiniz, hayatta sıkıntı yaşamayacağınız ve hep fayda göreceğiniz konular, en çok sorumluluk almanız gereken alanlar, en başarılı olabileceğiniz konular nelerdir?

Bırakmanız ve Öğrenmeniz Gerekenler

Size faydası olduğunu sandığınız ama sizi geri çeken huylarınız, yaşamda ilerlemenize direnç yaratan alışkanlıklarınız, tekrarladığınız yanlışlar, hayatta ne yaparsanız mutlu ve başarılı olacaksanız?

Doğum haritası yorumlanırken incelenebilecek örnek sorular:

• Evlenebilecek miyim? Nasıl bir evliliğim olacak?
• Neden ilişkim olmuyor? İlişkilerim neden bitiyor?
• Kendi işimi mi yapmalıyım? Özel sektörde mi çalışmalıyım yoksa kamu sektöründe mi?
• Ünlü olabilir miyim?
• Yeteneklerime güvenmeli miyim? Ne kadar yetenekliyim?
• Zengin olabilir miyim?
• Çocuk sahibi olabilecek miyim?
• Üniversitede hangi bölümü seçmeliyim? Master ve doktora yapmalı mıyım?
• Yurt dışına gidebilecek miyim, gitmeli miyim?

İleri Teknikler

İlişki Teknikleri: Doğum saati net olarak bilinen iki kişinin haritasının birbirine olan uyumu incelenir. İlişki teknikleri üç aşamada incelenir.

• Birinci aşama haritaların iç içe konmasıdır, partnerlerin birbirini nasıl gördüğünü, ne kadar değer verdiğini, aşık olup olmadıklarını gösterir.

• İkinci aşama Sinastri tekniğidir, partnerlerin birbirlerine olan uyumlarını gösterir. Sorun yaratabilecek konuları, ilişkide ne kadar değerli ve mutlu hissedeceklerini, bu ilişkinin kişi için faydalı mı olduğu yoksa tüketen bir ilişki mi olduğu incelenir.

• Üçüncü aşama Composite ve Davison tekniklerinin kullanımını içerir. İlişkinin kaderini gösterir ve aşağıdaki sorulara yanıtlar arar

İlişki başlayabilir mi, başlarsa nasıl bir ortamda ve koşullarda başlayacak, ilişkide doğru zaman, doğru kişi ve doğru yer formülü geçerli olacak mı, ilişki ciddileşip evliliğe dönüşür mü, ilişkideki en büyük problem ne olabilir, çocuk sahibi olmak ilişkiyi nasıl etkiler? Partneriniz ile sorunlar yaşıyorsanız sebepleri neler olabilir, birbirinizi daha iyi anlamak ve uyum sağlamak için neler yapabilirsiniz, partneriniz sizi nasıl algılıyor ve sizden ne bekliyor? Aranızda sorun yaratabilecek konular nelerdir? Kişiler birbirine gerçekten aşık mı? Kim kimi daha çok seviyor?

Eğer partnerinizin doğum saati net bilinmiyorsa sadece Sinastri tekniği uygulanabilir.

Progress: Kişiliğinizin ne yönde olgunlaşacağını ve karşılaşacağınız kadersel olayların zamanlamasını gösterir.

Transit: Belirli bir zaman diliminde karşılaşacağınız fırsat ve sorunları yani dışsal koşulları gösterir.

Profection: Doğum gününüzden bir sonraki doğum gününüze kadar olan bir yıllık dönemde nasıl davranma eğiliminde olacağınızı, karşılaştığınız fırsat ve sorunlara nasıl tepki vereceğinizi gösterir.

Solar Return: Her yıl doğum günü gökyüzünüz o yılı nasıl hatırlayacağınızı, ne kadar harika, başarılı ya da problemli bir yıl olacağını gösterir.

Tutulmalar: Bu dönem hayatınızda büyük bir değişiklik olup olmayacağını gösterir.

Seçim Astrolojisi: Evlilik, şirket kuruluşu, sezaryen ile doğum, seyahat gibi konular için ideal tarih seçimini kapsar.

Danışmanlık Kapsam ve Ücreti

Astrolog Derya Şimşek Gençer’in danışmanlık seansı yukarıda belirtilen tekniklerin hepsini ve doğum saatinizin netleştirilmesini sağlayan Rektifikasyon tekniğini kapsar. Rektifikasyon yapılabilmesi için doğum tarihiniz net olarak bilinmeli, doğum saatiniz ise tercihen 3 saatlik zaman aralığında aranacak olmalıdır. Randevu için bekleme süresi dönemsel yoğunluklara bağlı olarak 4 ay kadar sürebilmektedir. Danışmanlık ücreti 10.000 TL‘dir.

Derya Şimşek Gençer bugüne dek 2000’e yakın astrolojik danışmanlık gerçekleştirmiştir ve engin deneyimiyle modern batı astrolojisini çok anlaşılır bir üslupla aktarmaktadır. Danışmanlık seansı aynı zamanda kendinizi daha iyi anlamak, haritanızdaki potansiyeli uygulamaya geçirmek, geleceğe dair kararlarınızın olası sonuçları hakkında öngörüm yapılması, insan davranışlarının altında yatan olası motivasyonların incelenmesi ve birbirine bağlı insan ilişkilerinin değerlendirilmesi gibi konularda çalışma yapılabilmesini mümkün kılar.

Genel Bilgiler

Ses Kaydı Tutulması

Danışmanlık esnasında ses kaydı tutulmakta ve sonrasında size ücretsiz olarak gönderilmektedir. Gizlilik talebiniz doğrultusunda hiç ses kaydı tutulmayabilir veya kendi yöntemlerinizle kayıt tutabilirsiniz.

Görüntülü Görüşme Yapılması

Tüm danışmanlık görüşmeleri Zoom ya da Skype üzerinden görüntülü görüşme olarak yapılmaktadır. Görüşme öncesinde isteğiniz doğrultusunda deneme araması gerçekleştirilmekte, kamera ve mikrofonunuzun düzgün çalıştığından emin olunmakta, gerekirse teknik konularda yardım edilmektedir.

Randevu Talebi

Tarafımıza ulaşan tüm randevu talepleri tarih sırasına konup adil bir şekilde dönüş yapılmakta ve randevu tarihleri önerilmektedir. Öncelikli olarak bu sayfanın altındaki iletişim formunu kullanmanızı öneririz. Whatsapp ve Telegramdan atılan mesajları takip etmeye çalışıyoruz ama diğer sosyal medya uygulamalarından atılan mesajları ise ne yazık ki randevu sırasına dahil edememekteyiz.

Dönem dönem artan bilgi talebi yoğunluğu nedeniyle ortalama 1-2 hafta içerisinde dönüş yapabilmekteyiz.

2021 Başından İtibaren Yaşadığımız Yoğunluk Hakkında Bilgi

Youtube yayınlarımızın 2021 yılı başından itibaren popülerlik kazanması ve yüksek izlenme sayılarına ulaşması nedeniyle düzenli olarak yüzlerce bilgi ve randevu talebi tarafımıza ulaşmakta. Hiçbir başvuruyu cevapsız bırakmamak ve herkese adil bir şekilde başvuru sırasına göre randevu tarihi iletmek istediğimiz için dönüşleri zamana yayarak gerçekleştirebilmekteyiz. Yıllık yorumlarını yayınladığımız aylarda bize aynı anda ulaşmaya çalışan yüzlerce kişiye dönüş gerçekleştirebilmemiz bazen birkaç hafta, bazen ise birkaç ay sonra mümkün olabilmiştir. Bu süreçte gerçekten anlayışınıza ihtiyaç duymaktayız.

Randevu Listesi Teyidi:

Formun ulaşması için “Gönder”e bastıktan sonra “Mesaj Gönderildi” yazısı çıkana kadar lütfen bekleyiniz. Randevu listemize dahil edildiğinizi teyit etmek için Whatsapp veya Telegram üzerinden (00 90 533 300 41 52 – Başar Gençer)’e mesaj atabilirsiniz.